O Nas

 

​Witam,

zajmuję ​się montażem sufitów napinanych.

Sufit napinany to odmiana popularnego sufitu podwieszanego. Ale w odróżnieniu od ciężkiej konstrukcji z karton gipsu i profili stalowych, składa się jedynie z dwóch lekkich elementów: profilowanej listwy aluminiowej mocowanej do ściany, oraz napiętej membrany - gotowej powłoki sufitowej.

To rozwiązanie otwiera możliwości zupełnie nowych aranżacji wnętrz, w takim systemie montażu uzyskamy idealnie gładką powierzchnię w połysku, z efektem lustra, czego nie osiągniemy przy użyciu innych technik. Do wyboru pozostają także powłoki satynowe, matowe w szerokim wyborze kolorów i faktur. Bardzo efektownie prezentują się sufity z nadrukiem, także imitujące gwieździste niebo z zastosowaniem światłowodów.

Przeznaczenie tego typu sufitu, zwanego czasem - sufit naciągany, lub sufit francuski jest prawie nieograniczone. Bardzo dobrze sprawdza się w salonie, kuchni, łazience, a także w lokalach komercyjnych, sklepy, gabinety, sale bankietowe i weselne, praktycznie wszędzie.

Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem sufitów napinanych jest, szybki i czysty montaż. Można je instalować w pomieszczeniach zamieszkałych bez potrzeby usuwania mebli.

Cena, oraz wieloletnia gwarancja mile Państwa zaskoczą. Sufity buduję używając sprawdzonych systemów polskiego producenta.